Установка Профілактора

    Звертаємо Вашу увагу, що в Києві (в межах Кільцевої дороги по правому берегу і межах міста по лівому берегу) доставка і установка Профілактора Євмінова включені у вартість і здійснюються майстрами-установниками в обумовлені терміни.

    У разі перенесення тренажера на іншу стіну, або переїзду на іншу адресу, Ви маєте можливість скористатися послугами майстрів за додаткову плату. Детальніше за телефоном (044) 270-70-11.

    В іншому випадку Ви маєте можливість встановити Профилактор самостійно (див. технічний паспорт, який входить в пакет документів)

    Підбір місця для установки

  1. Стіна для кріплення. Профілактор може кріпитися стаціонарно до бетонної, цегляної, або дерев’яної стіни, товщиною не менше 10 см. Для стін з гіпсокартону використовується спецкріплення (в комплект не входить).
  2. Вільний простір.

    – Ширина вправо/вліво від панелі – по 0,5 м.

    – Довжина (по підлозі від стіни кріплення) – від 2,25 м до 2,50 м. (Не мене довжини панелі + 5 см.).

  1. Температура і вологість у приміщенні. Профілактор виготовлений з деревини, тому повинен знаходиться в приміщенні при температурі від +10 С до +40 С і відносній вологості не більше 60% при +25 С.
Монтаж

Рекомендації:

  • У зв’язку з обмеженим простором у наших квартирах дуже зручно використовувати варіант кріплення Профілактора над дверима. Під час занять панель розташовується в проході (який вільний завжди), а після занять забирається за двері праворуч або ліворуч (довжина троса – 2 метри).
  • Не рекомендується встановлювати Профилактор на балконі (навіть заскленому), в підвальних приміщеннях і в безпосередній близькості від опалювальних пристроїв.

Як зібрати розбірний Профилактор – зазначено в технічному паспорті (входить в пакет документів)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=