Програми занять за Методикою Євмінова

Усі програми, розроблені на основі Методики Євмінова, діляться на 4 основні групи:

1. Лікувальні програми – призначені для лікування різних захворювань хребта, таких як сколіоз, остеохондроз, грижі дисків, протрузії, спондилолістез та інші. Заняття за лікувальним програмами на Профілакторі Євмінова знімають загострення, яке характеризується больовим синдромом, відновлюють функції хребта після травм та хірургічних втручань.

 • для зняття загострень і синдромів
 • при остеохондрозі шийного, грудного і поперекового відділів хребта
 • при протрузіях міжхребцевих дисків
 • при грижах міжхребцевих дисків
 • при нестабільності
 • при сколіозі
 • при порушеннях постави

    Лікувальні програми складаються зі спеціально розроблених вправ для хребта, які застосовуються при остеохондрозі, сколіозі різного ступеня, порушенні постави, грижах міжхребцевих дисків, виразкової хвороби шлунку, хворобі Шейермана-Мау, сподилолістезі і інших захворюваннях. Підбір лікувального комплексу здійснюється індивідуально лікарем-вертебрологом в залежності від діагнозу, віку і стану пацієнта. Він же визначає: початкове навантаження, кут нахилу Профілактора, дозування вправ, кратність і темп їх виконання, а також тривалість курсу.

    Тривалість курсу лікувальних програм становить від 2 до 12 місяців в залежності від складності захворювання. 

    Тривалість одного заняття від 5 до 15 хв, загальне число занять 3-4 рази на день.

Лікування за Методикою Євмінова проходить в кілька етапів з постійним коригуванням програми лікарем-вертебрологом.

Увага!

 • Перед початком будь-яких занять на Профілакторі в лікувальних цілях, обов’язково відвідайте консультацію лікаря-вертебролога в Центрі Євмінова та пройдіть заняття з інструктором ЛФК.
 • Не відступайте від методичних рекомендацій лікаря, якщо Ви займаєтесь за однією із Лікувальних програм.
 • Не застосовуйте комплекси вправ, призначені іншим людям, для лікування свого захворювання, навіть якщо у Вас такий самий діагноз. Кожна людина зі своїми проблемами унікальна! А займаючись за чужим призначенням, Ви можете завдати шкоди своєму здоров’ю!

2. Оздоровчі програмиОсновне їх призначення – профілактика захворювань хребта. Оздоровчі програми призначені для тих, хто піклується про своє здоров’я. Вони допоможуть вирішити проблему нестачі рухової активності тим, хто змушений багато часу проводити сидячи за столом, за комп’ютером, за кермом, і таким чином руйнує свій хребет. Для тих, у кого робота пов’язана з великими і нерівномірними фізичними навантаженнями, заняття за оздоровчими програмами допоможуть зміцнити м’язи спини і забезпечити хребет надійним захистом. Також ці програми будуть корисні людям, що страждають від нервових перевантажень і стресів.

    Програма «Культура хребта» призначена для щоденного застосування в цілях профілактики захворювань хребта. Ця програма вчить основним правилам догляду за головною опорною структурою нашого тіла, для підтримки її здоров’я і функціонального стану. Програма призначена для дітей і дорослих, які не мають захворювань хребта.

    Якщо ви хочете завжди залишатися здоровими і ніколи не відчувати дискомфорт або біль в хребті, Вам потрібно всього лише 10 – 20 хвилин на день приділяти вправам на Профілакторі Євмінова.

Методика занять:

    Два комплексу фізичних вправ, що чергуються один з одним. Вправи виконуються на Профілакторі Євмінова.

    Руховий режим: щадний і тренуючий режим занять
    Тривалість занять: 10-20 хвилин.
    Кратність занять: 1-2 рази на день.
    Темп і характер виконання вправ: повільний.
    Тривалість курсу: щодня.

    Заняття за Методикою Євмінова активують обмінні процеси в міжхребцевих дисках, забезпечуючи їх харчування і водний баланс в пульпозному ядрі. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягнення) на Профілакторі Євмінова в поєднанні з м’язовим навантаженням сприятливо позначається на формуванні м’язового корсету і красивої фігури, сприяє збереженню природного росту людини на одному рівні протягом усього життя.

    Програма “Культура хребта” може бути використана також при різних формах і стадіях остеохондрозу хребта, стабілізації сколіотичної хвороби.

3.Спортивні програмиЗаняття зі спортивних програм на Профілакторі Євмінова цілком здатні замінити заняття в тренажерному залі. Спеціально підібрані силові комплекси вправ дозволяють ефективно формувати м’язовий корсет, розвивати витривалість. Існують також комплекси вправ на розвиток гнучкості і рухливості суглобів. Спортивні програми за Методикою Євмінова на Профілакторі Євмінова – ідеальний варіант для тих, хто хоче мати тренажерний зал у своїй оселі.

    Кожен вид спорту навантажує певний відділ опорно-рухового апарату, що часто призводить до травм і пошкоджень в цьому відділі. Згодом можуть виникати біль. Комплекси вправ за Методикою Євмінова в рамках даної Програми підбираються з урахуванням стану хребта спортсмена, наявності травм і пошкоджень і спрямовані на їх усунення.

    Програма «Сила і витривалість» складається з спеціально розроблених силових комплексів вправ, які дозволяють ефективно формувати м’язовий корсет, розвивати силу і витривалість на тлі розвантаження (витягування) хребта. Вправи виконуються на ортопедичному тренажері – Профілакторі Євмінова.

Методика занять:

    Кілька комплексів фізичних вправ, що чергуються один з одним.

    Руховий режим: тренуючий.
    Темп і характер вправ:

        середній, динамічний з включенням статичних вправ.

    Тривалість занять: 40-60 хвилин.
    Кратність занять: 3 – 4 рази на тиждень.

    Дозування: 6-8 раз за 4-8 підходів з інтервалом в 1,5-2 хвилини; можна з обтяженням вагою від 2 до 16 кг і напругою тривалістю до 6 секунд.

4. Спеціальні програмиЦе ряд програм, розроблених для вирішення специфічних завдань.

 • Корекція фігури
 • Збільшення росту
 • Для майбутніх мам
 • Офіс
 • Для тих, хто за кермом
 • Антистрес

    Програма «Корекція фігури»  базується на основі систематичного виконання спеціального комплексу вправ на Профілакторі Євмінова, в поєднанні з масажем, дієтотерапією, очищенням організму. Вона розроблена для тих, хто ставить перед собою мету сформувати красиву фігуру, покращити поставу, схуднути, позбутися целюліту, привести м’язи в тонус і надати шкірі пружність і еластичність.
    Все це стає можливим завдяки тому, що вправи, які виконуються на тлі витягування хребта, сприяють відновленню нормальної іннервації внутрішніх органів за рахунок відновлення структур хребта, поліпшення кровотоку і обміну речовин.

    Програма «Антистрес» застосовується для зняття фізичного та розумового стомлення, перевантаження. Рекомендується і людям, яким багато часу доводиться проводити в положенні сидячи і, навпаки, – зазнають постійного фізичного навантаження на організм, і всім, хто страждає від стресів і перевтоми.
    Комплекс вправ за програмою «Антистрес» дозволяє розслабити м’язи, налагодити кровообіг і посилити обмінні процеси в організмі, що призводить до швидкого заспокоєння нервової системи, відпочинку і відновлення сил.
    Ця програма може ефективно замінити виробничу гімнастику для тих, хто працює в офісі, на виробництві, у сфері обслуговування. Допоможе молодим мамам і домогосподаркам відпочивати від рутинної домашньої роботи, людям у віці – підтримувати життєвий тонус.

    Програма «За кермом» Методика Євмінова передбачає комплекси вправ на Профілакторі Євмінова для зняття м’язових спазмів, викликаних тривалими поїздками, а також для профілактики або лікування міжхребцевих гриж і протрузій. Вправи в рамках даної програми спрямовані на розслаблення і подальше тренування всіх груп м’язів, задіяних при керуванні автомобіля. Заняття на Профілакторі, крім іншого, налагоджують кровообіг в органах малого тазу, що є своєрідною профілактикою простатиту (ще однієї професійної хвороби водіїв), а також благотворно впливає на потенцію.
    Професійним водіям, що здійснюють тривалі поїздки на далекі відстані, рекомендується брати Профилактор з собою в дорогу і займатися під час зупинок. Всім без винятку водіям рекомендується займатися за програмою «За кермом» перед кожною поїздкою і після її закінчення.

    Робота в офісі – це, головним чином, сидяча робота, яка надає сильне, часом руйнівне навантаження на хребет.
    При сидячій роботі за комп’ютером часто можуть виникати болі в грудному відділі. Це пов’язано з неправильним положенням комп’ютера під час роботи і з перенапруженням м’язів під час друкування або читання. Через одноманітність пози м’язи знаходяться в постійній напрузі, що призводить до їх спазмування.
    Ще однією проблемою офісної роботи є надмірне розтягнення і ослаблення м’язів попереку, задньої поверхні стегна і сідниць через малорухливий спосіб життя. Це призводить до того, що згодом будь-які фізичні навантаження (перенесення тяжкості, пересування меблів і інша домашня робота) можуть привести до утворення протрузій і гриж поперекового відділу хребта.

    В рамках програми «Офіс» призначаються комплекси вправ на Профілакторі Євмінова із застосуванням петлі Гліссона. Вправи, з одного боку, спрямовані на розслаблення і зняття спазму м’язів спини і шиї. З іншого – на заповнення відсутньої рухової активності і підтримку хребта в нормальному функціональному стані.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=