Профілактор Євмінова

    Профілактор Євмінова – ортопедичний тренажер, пристрій для занять за Методикою Євмінова, яке представляє собою дерев’яну панель, оснащену рухомими рукоятками двох рівнів.

    Профілактор Євмінова може встановлюватися під кутом від 8° до 90° до стіни, а так само під негативним кутом до -25°, в залежності від виду виконуваних вправ. Канатне кріплення та еластичність самої площини забезпечують необхідну амортизацію для хребта під час занять. Рухливі рукоятки легко переміщуються по всій площині і фіксуються на рівні, відповідному зросту того, хто займається, що робить його універсальним для дорослих і дітей.

    У базову комплектацію Профілактора Євмінова входить «петля Гліссона», призначена для лікування остеохондрозу та профілактики захворювань шийного відділу хребта.

    Матеріал виготовлення панелі Профілактора – натуральна сосна, відіграє вагому роль в забезпеченні необхідної амортизації при виконанні вправ за Методикою Євмінова.

    Каретка Профілактора виготовляється із легкого і міцного алюмінієвого сплаву і є рухомою, тобто може переміщатися по всій панелі Профілактора і фіксуватися в потрібному місці. Це дозволяє підлаштовувати робочу площину Профілактора під зріст людини, яка займається на ньому.

Світла сосна

(Панель вкрита тільки лаком)

Профілактор Євмінова

Тонована сосна

(Панель вкрита морилкою з лаком)

Профілактор Євмінова

Розбірні Профілактори

(з 2-х або з 3-х частин)

Профілактор Євмінова

Розміри Профілактора

 • Стандарт
  Довжина стандартної панелі від 2,2 м до 2,45 м
  Ширина стандартної панелі 26 см.
  Ширина Профілактора в місці кріплення рукояток – 50 см
  Стандартні панелі підходять для людей, що мають зріст до 192 см і вагою до 110 кг.
 • Нестандарт
  Якщо зріст перевищує 192 см, і / або вага перевищує 110 кг, Профилактор виготовляється індивідуально за спецзамовленням, з урахуванням необхідної довжини та ширини.

Тип кріплення

Канатне стаціонарне

Профілактор Євмінова базової комплектації кріпиться стаціонарно до бетонної, або цегляної стіни за допомогою дюбеля і троса для альпіністського спорядження, що забезпечує надійність і безпеку, а також необхідну для занять амортизацію.

Можливо також кріплення до гіпсокартонної стіни за допомогою додаткового спецкріплення.

Кріплення

Для шведської стінки

Кріплення гачками до шведської стінки в освітніх і медичних установах.

Кріплення
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=