Методика дітям

    Правильна постава і нормальна статура відносяться до числа критеріїв, що визначають стан здоров’я дітей. Формування постави починається в ранньому віці і загалом залежить від сили м’язів і правильного рухового режиму.

    Заняття на Профілакторі за Методикою Євмінова – найпростіший і найефективніший спосіб формування правильної постави дитини і збереження здорового хребта на все життя.

    Фахівці Центру підберуть для дитини індивідуальний комплекс вправ за Методикою Євмінова, з огляду на вік, фізичний розвиток, стан здоров’я дитини та індивідуальні особливості його організму. Нескладні, але ефективні вправи на Профілакторі за Методикою Євмінова допоможуть захистити хребет дитини від навантажень і дати такий необхідний йому рух. Дитина навчиться розслабляти напружені м’язи після сидіння, навчиться основам правильного догляду за хребтом, знання які будуть допомагати їй і зараз, і в майбутньому.

    Дитячі Програми викладаються в ігровій формі, у вигляді змагань, припускаючи відстеження та стимулювання особистих досягнень дитини.

    Якщо у Вашої дитини сколіоз або порушення постави, і Ви хочете правильно організувати його побут і контролювати правильність занять лікувальною фізкультурою вдома і не тільки – відвідайте Курси для батьків

Дитячі Програми за Методикою Євмінова:

1. Дитяча Програма Постава.

    Програма, розроблена для виявлення порушень постави. Діагностика проводиться фото-комп’ютерним методом, розробленим фахівцями Центру Євмінова та дозволяє виявити найменші порушення постави і стану хребта дітей без застосування рентгена.

    За результатами діагностики в рамках Програми Постава, фахівці Центру призначають комплекси вправ в рамках Лікувальних, або Оздоровчих Програм для дітей.

2. Дитячі Лікувальні Програми.

    Розроблено для виправлення порушень постави і лікування сколіозу різного ступеня у дітей і підлітків. Фахівцями Центру Євмінова розроблені і успішно застосовуються такі лікувальні програми для дітей:

  • Програма для профілактики і лікування порушень постави.
  • Програма для профілактики і лікування сколіозу I і II ступенів.
  • Програма для профілактики і лікування сколіозу III і IV ступенів.

    Лікувальні Програми для дітей в рамках Методики Євмінова показали свою високу ефективність і успішно застосовуються як в домашніх умовах (після навчання дитини і батьків фахівцями Центру Євмінова), так і в профільних дитячих лікувально-оздоровчих установах, протягом багатьох років.

3. Дитячі Оздоровчі Програми. 

    Це комплекси вправ для дітей за Методикою Євмінова, що забезпечують дитині необхідну щоденну рухову активність, що допомагають зміцнити м’язи, що підтримують хребет, сформувати і закріпити правильну поставу.

    Програма «Культура хребта» призначена для щоденного застосування в цілях профілактики захворювань хребта. Ця програма вчить основним правилам догляду за головною опорною структурою нашого тіла, для підтримки її здоров’я і функціонального стану. Програма призначена для дітей і дорослих, які не мають захворювань хребта.

4. Дитячі Спеціальні Програми.

    Дозволяють отримати не тільки здоровий хребет і красиву поставу, а й додаткові «бонуси» від занять на Профілакторі за Методикою Євмінова.

    Програма «Збільшення росту» дозволить дитині зрости більше, ніж закладено від початку, за рахунок стимулювання зон зростання за допомогою спеціальних вправ.

5. Дитячі Спортивні Програми.

    Для дітей адаптовані спортивні програми в рамках Методики Євмінова:

    «Сила і витривалість» і «Гнучкість і рухливість», які вже через кілька місяців дозволять дитині демонструвати вражаючі результати своїх однолітків.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=