Центр Євмінова

Центр Євмінова надає послуги в сфері лікування та профілактики хвороб хребта за Методикою Євмінова (кінезотерапія на похилій площині) - запатентованої і затвердженою МОЗ України методикою лікувальної фізкультури для лікування, відновлення та профілактики захворювань хребта.

Вправи за методики виконуються на спеціальному ортопедичному тренажері – Профілакторі Євмінова.

З моменту відкриття та по сьогодення (більше 25 років!) Центр Євмінова забезпечує якісне обслуговування в сфері лікування та профілактики хвороб хребта. В основі надання послуг – індивідуальний підхід до кожного клієнта і комплексне обслуговування всієї родини.

Сколіоз, остеохондроз, радикуліт, грижі міжхребцевих дисків, протрузії, сколіоз ... Для лікування більшості хвороб хребта Ви маєте можливість звернутися в Центр Євмінова. Ми пропонуємо Вам також профілактичні, оздоровчі, спортивні та інші спеціальні програми.
 За останні 25 років Профілактор придбали більше 620 тис. сімей України. За результатами опитування пацієнтів Центру Євмінова, 90% з них рекомендують Профілактор всім, у кого є проблеми зі спиною.
 Методика Євмінова з використанням Профілактора Євмінова дає стабільно високий результат відновлення і лікування захворювань хребта. У більшості випадків дозволяє не звертатися до інших методів лікування.
 Провідними фахівцями Центру Євмінова є лікарі-вертебрологи. Маючи багатий досвід роботи у своїй сфері, вони проводять спеціальне навчання лікуванню і профілактиці захворювань хребта за Методикою Євмінова, з використанням Профілактора Євмінова.

Лікарі:
 1. Купіна Наталія В'ячеславівна, головний лікар, лікар ЛФК
 2. Петракевич Олег Леонідович, лікар вищої категорії, невролог

Інструктори лікувальної фізкультури:
 1. Куделя (Собко) Ірина Олександрівна, магістр із фізичної реабілітації, завідуюча відділенням «Постава»
 2. Махонько Олександр Валерійович, магістр із фізичної реабілітації
 3. Мордюк Надія Іванівна, магістр із фізичної реабілітації
 4. Калянова Олена Миколаївна, фахівець із фізичної реабілітації
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=