Послуги Центру Євмінова

(Київ)

Методика Євмінова

  • без ліків і мануального втручання
  • гарантований позитивний результат в лікуванні більшості хвороб хребта

Перелік ПОСЛУГ Центру Євмінова (Київ) 

1. Попередня консультація

(без призначення вправ) Інформаційно-діагностична консультація, що включає в себе огляд пацієнта, збір анамнезу з переліком основних захворювань, діагностичні тести, читання знімків (МРТ та ін.), які пацієнт приніс з собою – все це враховується та визначається підходить наша методика або протипоказана (список абсолютних і відносних протипоказань додається окремо). Дана консультація триває близько 30 хв для 1 пацієнта.

Після попередньої консультації можливе проведення пробного заняття на профілакторі з методистом, яке триває 15-30 хв і включає в себе 2-3 загальних вправи для ознайомлення з принципами методики. 

2. Консультація у лікаря дітей і підлітків з фото-комп'ютерним обстеженням і ознайомчим заняттям з методистом

Фото-комп’ютерне обстеження новий метод діагностики сколіозу дитини без застосування рентгена. Така діагностика дозволяє визначити відхилення від норми фізіологічних вигинів хребта.

Після визначення кутів викривлення хребта в кількох площинах, фахівець Центру Євмінова підбирає комплекс вправ (Програми Методики Євмінова), які допомагають виправляти його патології.

3. Після придбання Профілактора в Центрі Євмінова (Київ) проводиться прийом лікаря і заняття з методистом

– 1 консультація лікаря і 1 заняття з методистом входять у вартість профілактора за умови придбання в офісі (Київ)

На прийом до лікаря при собі необхідно мати книжку з номером замовлення, яку Ви отримаєте при установці, а також всі документи або матеріали, пов’язані з Вашим захворюванням (виписки і висновки лікарів, знімки і т.п.)

Вибір комплексу здійснюється індивідуально лікарем залежно від стану пацієнта. Він же визначає початкову навантаження: кут нахилу профілактора, дозування вправ, кратність і темп їх виконання, а також тривалість початкового курсу. Для переходу на наступні комплекси – необхідна повторна консультація. Це обов’язкова умова для досягнення хорошого і стабільного результату.

Додатковий комплекс послуг для інших членів сім'ї (після придбання Профілактора) 1 консультація лікаря і 1 заняття з методистом

для дорослих

для дітей до 17 років

Додатково кожна наступна консультація лікаря і заняття з методистом

для дорослих

для дітей до 17 років

Лікування за Методикою Євмінова проходить в декілька етапів з постійною корректировкой програми.

4. Абонемент

У Центрі Євмінова Ви можете придбати абонемент і пройти курс з 10 або 20-ти занять на Профілакторі по одній з Програм Методики Євмінова.

Заняття по абонементу будуть корисні Вам, якщо з яких-небудь причин Ви не можете придбати Профилактор додому, або Профилактор будинку є, але Вам необхідно понад 2-х занять з інструктором ЛФК для досконального освоєння методики, або просто Вам зручніше займатися в групі під чітким керівництвом фахівця, ніж самостійно вдома. Примітка: Заняття по абонементу не є курсом лікування.

Примітка.

* Після проходження повного курсу абонемента (20 занять) пацієнт має можливість придбати Профилактор Євмінова з послугами зі знижкою 10% 

** При купівлі абонемента можливість використання 20 занять дійсна протягом 2 місяців.

** При купівлі абонемента можливість використання 10 занять дійсна протягом 1 місяця.

5. On-line Кабинет

Фахівці Центру Євмінова постійно працюють над вдосконаленням послуг, що надаються для поліпшення якості обслуговування своїх клієнтів. On- line Кабінет допоможе людям з будь-якої точки планети, де є Інтернет-зв’язок, отримати консультацію фахівців Центру Євмінова, і відновити здоров’я хребта, займаючись за Програмами, розробленим в рамках Методики Євмінова.

Ви можете:

  • Отримати попередню консультацію лікаря і пройти пробне заняття з інструктором ЛФК.
  • Замовити базовий комплекс послуг Центру по одній з Програм Методики Євмінова, що включає покупку Профілактора Євмінова та  On-line консультацію, яка включає консультацію лікаря і заняття з інструктором Центру (загальний час 1 консультації – 40 хвилин).
  • Займатися по абонементу з Інструктором ЛФК Центру.
  • Замовити додаткові консультації з будь-якої з Програм Методики Євмінова для себе, або членів Вашої родини.
  • Он-лайн тренер для Вашої дитини і для всієї родини

Вартість

700,00 грн

6. Консультація лікаря та заняття з методистом по шийному відділу хребта

Даний перелік послуг діє тільки в Центральному офісі Центру Євмінова (Київ)

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=