Біль у спині

Spine

Болить спина? Знайомо ... Вихід є!

 Біль у спині зустрічається у 80% дорослого населення. Причиною цього найчастіше є остеохондроз, коли присутні дегенеративно-дистрофічні зміни в міжхребцевих дисках.Гострий тривалий біль призводить до спазмів м'язів і судин. Далі розвивається набряк уражених структур.

 Для зняття больового синдрому в Центрі Євмінова пропонується ефективний індивідуальний курс лікування.

До складу лікувальних процедур входять:

  • рефлексотерапія;
  • біомеханічна корекція хребта;
  • кінезіотерапія - заняття на Профілакторі за Методикою Євмінова;
 Рефлексотерапія широко застосовується для лікування хвороб периферичної нервової системи (невралгій, невритів, радикулітів), захворювань опорно-рухового апарату (остеохондрози, артрити, артрози), різних захворювань внутрішніх органів, усунення больових синдромів. Використовуються різні впливи на біологічно активні точки: акупунктурні голки, точковий масаж, вакуумні банки, а також магнітне поле, лікарські препарати та ін.

Disk

 Одним із запропонованих методів впливу є біомеханічна корекція хребта. Вона спрямована на усунення блокад ХРС (хребетно-рухового сегментів) і відновлення нормальної рухливості суглобів хребта. Корекція проводиться після діагностики і відповідної підготовки всіх відділів хребта (шийного, грудного і поперекового). Одночасно використовуються спеціальні прийоми релаксації м'язів.

 При наявності больового синдрому при різних стадіях остеохондрозу, загостренні хронічного радикуліту і ін. Фахівцями Центру Євмінова рекомендовано виконання спеціальних вправ. Це дає значне зниження болю, збільшення рухової активності, поліпшення загального стану і самопочуття, поліпшення показників діагностичних тестів. «Активне» розтягнення хребта при заняттях за програмою «Зняття загострень» на Профілакторі Євмінова, сприяє м'язовій релаксації і зниженню внутрішньодискового тиску, призводить до зменшення і зникнення больового синдрому, сприяє поліпшенню обмінних процесів в структурах хребта і подальшому відновленню самих структур.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=