Профілактика хвороб спини

    Програма «Культура хребта» призначена для щоденного застосування в цілях профілактики захворювань хребта. Ця програма вчить основним правилам догляду за головною опорною структурою нашого тіла, для підтримки її здоров’я і функціонального стану. Програма призначена для дітей і дорослих, які не мають захворювань хребта.

    Якщо ви хочете завжди залишатися здоровими і ніколи не відчувати дискомфорт або біль в хребті, Вам потрібно всього лише 10 – 20 хвилин в день приділяти вправам на Профілакторі Євмінова.

    Заняття за Методикою Євмінова активізують обмінні процеси в міжхребцевих дисках, забезпечуючи їх харчування і водний баланс в пульпозному ядрі. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягнення) на Профілакторі Євмінова в поєднанні з м’язовим навантаженням сприятливо позначається на формуванні м’язового корсету і красивої фігури, сприяє збереженню природного росту людини на одному рівні протягом усього життя.

    Програма “Культура хребта” може бути використана також при різних формах і стадіях остеохондрозу хребта, стабілізації сколіотичної хвороби.

    Якщо ви хочете:

  • Мати гарну поставу
  • Бути струнким, гарним, підтягнутим
  • Мати гарну фігуру   
  • Вміти знімати втому і напругу, накопичені за день 
  • Налагодити роботу центральної нервової системи
  • Подбати про нормальну роботу всіх внутрішніх органів
  • Бути здоровим і ніколи не знати, що таке біль у спині

    Приділіть заняттям на Профілакторі Євмінова всього 15 хвилин на день.

    Не чекайте болю в спині – попередьте його вже зараз!

    За останні 25 років Профілактор придбали більше 620 тис. Сімей України. За результатами опитування пацієнтів Центру Євмінова, 90% з них рекомендують Профилактор всім, у кого є проблеми зі спиною. Методика Євмінова з використанням Профілактора Євмінова дає стабільно високий результат відновлення і лікування захворювань хребта. У більшості випадків дозволяє не звертатися до інших методів лікування.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=