Переваги методики

result

Методика Євмінова
 без ліків і мануального втручання
 гарантований позитивний результат в лікуванні більшості хвороб хребта

 Біль в попереку - одна з найпоширеніших медичних проблем, з якою знайомі близько 80% населення західних країн. Причини цієї недуги різноманітні, а найчастіше зовсім не піддаються діагностиці. З плином часу проблема може посилюватися - виникнувши одного разу, в 75% випадків напади гострого болю повторюються протягом найближчого року. Згодом створюється замкнене коло: через біль людина знижує активність, починає вести все менш рухливий спосіб життя, і це лише посилює його стан, поперек починає боліти вже від самих незначних навантажень.

    Група австралійських дослідників вирішила узагальнити світовий досвід лікування болю в попереку, зіставивши ефективність безлічі випробуваних медиками терапевтичних прийомів. Автори знайшли і вивчили близько 6 000 клінічних досліджень, в яких перевірялася ефективність різних методів запобігання рецидивам. У цьому величезному масиві знайшлися 23 роботи, проведені з повним дотриманням строгих стандартів наукової методології – з контрольними групами, урахуванням можливих сторонніх чинників і статистично достовірними результатами. В цілому ці дослідження охоплювали близько 30 000 хворих, які отримували різні види лікування.

    Висновок оглядового дослідження, опублікованого в журналі JAMA Internal Medicine, однозначний і категоричний: помітний і відчутний ефект запобігання рецидивам при болях у попереку дають тільки фізичні вправи – більше нічого не допомагає! Ніякого достовірного ефекту від застосування різних бандажів, поясів, що підтримують, ортопедичних вкладок у взуття, рекомендацій по зміні способу життя та ін. виявлено не було. Зате програми фізичних вправ, в яких хворі брали участь під контролем медиків, давали, в середньому, майже дворазове зниження ризику повторення нападу в найближчий рік.

    Автори відзначають, що виражений позитивний ефект залежав ще і від систематичності вправ. Допомагала гімнастика, спрямована на зміцнення м’язів корпусу, і аеробні, і силові фізичні навантаження – обов’язково за умови, що пацієнти виконували їх систематично, 2-3 рази на тиждень.

Підсумок багаторічних досліджень:

біль в попереку не лікуються нічим, крім гімнастики, що виконується регулярно.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти