Методика Євмінова

Методика Євмінова - запатентована і затверджена Міністерством охорони здоров'я України методика лікувальної фізкультури (кінезіотерапії на похилій площині) для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта в будь-якому віці.

Методика Євмінова схвалена МОЗ, Академією медичних наук України та рекомендована для використання в лікувально-профілактичних установах різного профілю, спортивних і тренувальних залах, на виробництві і вдома.

Заняття за Методикою Євмінова запускають механізми відновлення структур хребта і дозволяють вилікувати більшість захворювань хребта в будь-якому віці.

Методика Євмінова заснована на поєднанні дозованого витягування (розвантаження) хребта і одночасного спрямованого тренінгу глибоких (коротких) м’язів спини.

Спрямований тренінг коротких м’язів спини, що підтримують хребет, збільшує кількість міжклітинної рідини, яка покращує дифузне живлення міжхребцевого диска і пульпозного ядра, яке необхідне для запуску процесу самовідновлення, активізує обмінні процеси і формує розвинений м’язовий корсет, що захищає хребет від просідання, вигинів і робить більш стійким до травмуючих впливів повсякденного життя. Міжхребцеві диски є амортизаторами і суглобами хребта – саме тому їх відновлення призводить до відновлення функцій хребта.

Дозоване витягування хребта (розвантаження) забезпечується виконанням вправ для хребта, розроблених в рамках Методики, на спеціальному ортопедичному тренажері – Профілакторі Євмінова. Витягування необхідно для розвантаження міжхребцевих дисків, звільнення затиснутих нервових закінчень, а також нормалізації тонусу спазмованих м’язів, за рахунок їх розслаблення і витягнення. Похила площина Профілактора дозволяє це зробити в максимально щадному для хребта режимі, шляхом регулювання кута нахилу в залежності від стану хребта, діагнозу, ваги і віку людини.

При поєднанні спрямованого тренінгу коротких м’язів спини і розвантаження хребта, запускається так званий “насосний механізм”, що сприяє більш активному живленню міжхребцевого диска. Більш того, за певний час м’язи “заповнюють” простір вздовж хребта, що утворився в результаті витягування. Внаслідок цього частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе укріплені м’язи і зв’язки. Навантаження на міжхребцевий диск істотно зменшується, і його відновлення здійснюється набагато інтенсивніше.

Основні етапи лікування

1. Відновлювальний. Основне його завдання – зняти загострення, позбавити людину від болю, прибрати м’язовий спазм, змінити режим харчування міжхребцевих дисків і підготувати глибокі м’язи спини з тим, щоб перерозподілити навантаження на міжхребцеві диски.

2. Зміцнюючий. На цьому етапі приділяється особлива увага зміцненню зв’язок і м’язів, що утримують хребетний стовп, щоб він міг вільно переносити щоденні навантаження, що виникають в житті будь-якої людини.

3. Підтримуючий. Його метою є підтримка хребта в хорошому функціональному стані і уповільнення процесів старіння і зносу міжхребцевих дисків за допомогою елементарного догляду за хребтом.

На основі Методики розроблено безліч лікувальних, оздоровчих і профілактичних Програм, призначених для лікування і профілактики захворювань хребта на різних стадіях і в різні вікові періоди. Програми підбираються лікарями-вертебрології Центру індивідуально і реалізуються за допомогою Профілактора Євмінова. Навчання Методикою Євмінова проводиться в Центрі інструкторами ЛФК, а подальші заняття проводяться пацієнтами самостійно в домашніх умовах.

За останні 25 років Профілактор придбали більше 620 тис. сімей України. За результатами опитування пацієнтів Центру Євмінова, 90% з них рекомендують Профілактор всім, у кого є проблеми зі спиною. Методика Євмінова з використанням Профілактора Євмінова дає стабільно високий результат відновлення і лікування захворювань хребта. У більшості випадків дозволяє не звертатися до інших методів лікування.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Вкажіть, як до вас звертатися
Вкажіть номер телефону, за яким ми можемо зв'язатися з вами
Вкажіть адресу електронної пошти
=