Профілактор Євмінова


профилактор.jpg

Профілактор Євмінова - ортопедичний тренажер, пристрій для занять за Методикою Євмінова, яке представляє собою дерев'яну панель, оснащену рухомими рукоятками двох рівнів.

Профілактор Євмінова може встановлюватися під кутом від 8° до 90° до стіни, а так само під негативним кутом до -25°, в залежності від виду виконуваних вправ. Канатне кріплення та еластичність самої площині забезпечують необхідну амортизацію для хребта під час занять. Рухливі рукоятки легко переміщуються по всій площині і фіксуються на рівні, відповідному зросту того, хто займається, що робить його універсальним для дорослих і дітей.

У базову комплектацію Профілактора Євмінова входить «петля Гліссона», призначена для лікування остеохондрозу та профілактики захворювань шийного відділу хребта.

Матеріал виготовлення панелі Профілактора - натуральна сосна, відіграє вагому роль в забезпеченні необхідної амортизації при виконанні вправ за Методикою Євмінова.

Каретка Профілактора виготовляється з легкого і міцного алюмінієвого сплаву і є рухомою, тобто може переміщатися по всій панелі Профілактора і фіксуватися в потрібному місці. Це дозволяє підлаштовувати робочу площину Профілактора під зріст людини, яка займається на ньому.

 

Панель профілактора - дуже міцна!

3чел на доске

 

 

Розбірні Профілактори

(з 2-х або з 3-х частин)

IMG_6520_.jpg IMG_6529_.jpg

 

Варіанти кольору:

світла сосна

(Панель вкрита тільки лаком)

Тонована сосна

(Панель вкрита морилкою з лаком)
prof_s.jpg prof_t.jpg

 

Розміри Профілактора

Стандарт:

Довжина стандартної панелі від 2,2 м до 2,45 м

Ширина стандартної панелі 26 см.

Ширина Профілактора в місці кріплення рукояток - 50 см

Стандартні панелі підходять для людей, що мають зріст до 192 см і вагою до 110 кг.

Нестандарт:

Якщо зріст перевищує 192 см, і / або вага перевищує 110 кг, Профилактор виготовляється індивідуально за спецзамовленням, з урахуванням необхідної довжини та ширини.

 

Тип кріплення:

Канатне стаціонарне

Профілактор Євмінова базової комплектації кріпиться стаціонарно до бетонної, або цегляної стіни за допомогою дюбеля і троса для альпіністського спорядження, що забезпечує надійність і безпеку, а також необхідну для занять амортизацію.

Можливо також кріплення до гіпсокартонної стіні за допомогою додаткового спецкріплення.

IMGP4601.jpg

Для шведської стінки.

Кріплення гачками до шведської стінки в освітніх і медичних установах.

deti_1.jpg

 

Додаткові товари

 

ddoska.jpgЗахисна панель на стіну.

Захищає інтер'єр від слідів тертя при експлуатації Профілактора Євмінова. Виготовляється з тих самих матеріалів, що і Профилактор.

 

 

 

 

Стійка-драбинастойка - лестница

З метою оптимізації занять за методикою Євмінова та варіативності використання Профілактора Євмінова, було розроблено спеціальний пристрій - стійка-драбина. Це металева конструкція, яка дозволяє займатися на Профілакторі Євмінова без кріплення до стіни. Вага стійки-драбини 7 кг.

Висота її в розкладеному вигляді - 1 метр 40 см,

у складеному - 80 см, ширина - 33 см.

Додатково для зручного транспортування стійки-драбини можна замовити окремий чохол. Наявність та ціну уточнюйте.

 

стойка-лестница чехол

стойка - лестница 1

DMCA.com Protection Status