Лопата - розпушувач


Універсальний садово-городній розпушувач грунту 4 в 1 призначений для розпушування (копання) оброблюваної землі, видалення бур'янів, міжрядної обробки, що дозволяє використовувати його на протязі всього дачного сезону без шкоди для спини та здоров'я в цілому.

Регульована ширина обробки (300, 400, 500, 600 мм залежно від кількості насадок, що знімаються) дає можливість користуватися розпушувачем людям з меншими фізичними можливостями: пенсіонерам, жінкам, дітям, а також при різних станах грунту. Глибина розпушування від 100 до 250 мм регулюється шляхом зміни кута нахилу зуба.

Висока продуктивність праці! Одну сотку землі можна обробити за 40 – 50 хвилин, тобто. 5 соток за 4-5 годин, а це в 4-5 разів вище, ніж при копанні лопатою. При цьому земля після обробки розпушувачем – пухка, яка не вимагає грабель.

Агрономи і досвідчені городники відзначають: родючість ґрунту зростає, коріння бур'янів не ріжуться, як при копанні лопатою.

Працюючи з розпушувачем докладається менше зусиль, людина менше втомлюється, практично відсутня навантаження на хребет, швидше навпаки! Наприкінці руху рукоятки, спираючись на неї, Ви розвантажуєте хребет! Літні люди, а також садівники із захворюваннями спини це оцінять!

Купуючи один базовий розпушувач, шириною 500 мм та окремі насадки інших розмірів, Ви практично маєте 4 розпушувачі з шириною обробки 300, 400, 500, 600 мм. Додаткові рукоятки та лижі до насадок різних розмірів дозволяють мати різні розпушувачі для роботи одночасно двох і більше дачників.

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, залиште Ваше ім'я та номер телефону.
Ми зв'яжемося з Вами для уточнення замовлення

 
DMCA.com Protection Status