Профілактика хвороб спини


evminov2.JPGПрограма «Культура хребта» призначена для щоденного застосування в цілях профілактики захворювань хребта. Ця програма вчить основним правилам догляду за головною опорною структурою нашого тіла, для підтримки її здоров'я і функціонального стану. Програма призначена для дітей і дорослих, які не мають захворювань хребта.

Якщо ви хочете завжди залишатися здоровими і ніколи не відчувати дискомфорт або біль в хребті, Вам потрібно всього лише 10 - 20 хвилин в день приділяти вправам на Профілакторі Євмінова.

Заняття за Методикою Євмінова активізують обмінні процеси в міжхребцевих дисках, забезпечуючи їх харчування і водний баланс в пульпозному ядрі. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягнення) на Профілакторі Євмінова в поєднанні з м'язовим навантаженням сприятливо позначається на формуванні м'язового корсету і красивої фігури, сприяє збереженню природного росту людини на одному рівні протягом усього життя.

Програма "Культура хребта" може бути використана також при різних формах і стадіях остеохондрозу хребта, стабілізації сколіотичної хвороби.

Якщо ви хочете:

  • Мати гарну поставу
  • Бути струнким, гарним, підтягнутим
  • Мати гарну фігуру   
  • Вміти знімати втому і напругу, накопичені за день 
  • Налагодити роботу центральної нервової системи
  • Подбати про нормальну роботу всіх внутрішніх органів
  • Бути здоровим і ніколи не знати, що таке біль у спині

Приділіть заняттям на Профілакторі Євмінова всього 15 хвилин на день.

Не чекайте болю в спині - попередьте його вже зараз!

За останні 25 років Профілактор придбали більше 620 тис. Сімей України. За результатами опитування пацієнтів Центру Євмінова, 90% з них рекомендують Профилактор всім, у кого є проблеми зі спиною. Методика Євмінова з використанням Профілактора Євмінова дає стабільно високий результат відновлення і лікування захворювань хребта. У більшості випадків дозволяє не звертатися до інших методів лікування.

 

 IMGP4857.jpg  IMGP4872.jpg  IMGP4885.jpg  IMGP4926.jpg

 

 

DMCA.com Protection Status