Переваги методики


ПреимуществаМетодика Євмінова - запатентована і затверджена Міністерством охорони здоров'я України методика лікувальної фізкультури (кінезотерапії на похилій площині) для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта в будь-якому віці.

 

Методика Євмінова - єдина методика, за допомогою якої запускається механізм відновлення структур хребта:

    
поєднання дозованого витягування (розвантаження) хребта і

    
одночасного спрямованого тренінгу глибоких (коротких) м'язів спини.

 

Методика Євмінова - це правильно підібрані фізіологічні навантаження і контрольоване (дозується) витягування під невеликим кутом нахилу.
 

Методика Євмінова

    
без ліків і мануального втручання
    
гарантований позитивний результат в лікуванні більшості хвороб хребта

_____________________

Біль в попереку - одна з найпоширеніших медичних проблем, з якою знайомі близько 80% населення західних країн. Причини цієї недуги різноманітні, а найчастіше зовсім не піддаються діагностиці. З плином часу проблема може посилюватися: виникнувши одного разу, в 75% випадків напади гострого болю повторюються протягом найближчого року. Згодом створюється порочне коло: через біль людина знижує активність, починає вести все менш рухливий спосіб життя, і це лише посилює його стан, поперек починає боліти вже від самих незначних навантажень.

Група австралійських дослідників вирішила узагальнити світовий досвід лікування болю в попереку, зіставивши ефективність безлічі випробуваних медиками терапевтичних прийомів. Автори знайшли і вивчили близько 6 000 клінічних досліджень, в яких перевірялася ефективність різних методів запобігання рецидивам. У цьому величезному масиві знайшлися 23 роботи, проведені з повним дотриманням строгих стандартів наукової методології - з контрольними групами, урахуванням можливих сторонніх чинників і статистично достовірними результатами. В цілому ці дослідження охоплювали близько 30 000 хворих, які отримували різні види лікування.

Висновок оглядового дослідження, опублікованого в журналі JAMA Internal Medicine, однозначний і категоричний: помітний і відчутний ефект запобігання рецидивам при болях у попереку дають тільки фізичні вправи - більше нічого не допомагає! Ніякого достовірного ефекту від застосування різних бандажів, поясів, що підтримують, ортопедичних вкладок у взуття, рекомендацій по зміні способу життя та ін. виявлено не було. Зате програми фізичних вправ, в яких хворі брали участь під контролем медиків, давали, в середньому, майже дворазове зниження ризику повторення нападу в найближчий рік.

Автори відзначають, що виражений позитивний ефект залежав ще і від систематичності вправ. Допомагала гімнастика, спрямована на зміцнення м'язів корпусу, і аеробні, і силові фізичні навантаження - обов'язково за умови, що пацієнти виконували їх систематично, 2-3 рази на тиждень.

 

 

Підсумок багаторічних досліджень:

біль в попереку не лікуються нічим, крім гімнастики, що виконується регулярно.

 

 

Далі читати Програми занять за Методикою Євмінова

DMCA.com Protection Status