Методика Євмінова


IMGP4926.jpgМетодика Євмінова - запатентована і затверджена Міністерством охорони здоров'я України методика лікувальної фізкультури (кінезотерапії на похилій площині) для лікування, відновлення і профілактики захворювань хребта в будь-якому віці.

Методика Євмінова схвалена МОЗ, Академією медичних наук України та рекомендована для використання в лікувально-профілактичних установах різного профілю, спортивних і тренувальних залах, на виробництві і вдома.

Заняття за Методикою Євмінова запускають механізми відновлення структур хребта і дозволяють вилікувати більшість захворювань хребта в будь-якому віці.

Методика Євмінова заснована на поєднанні дозованого витягування (розвантаження) хребта і одночасного спрямованого тренінгу глибоких (коротких) м'язів спини.

 

IMGP4828.jpgСпрямований тренінг коротких м'язів спини, що підтримують хребет, збільшує кількість міжклітинної рідини, яка покращує дифузне живлення міжхребцевого диска і пульпозного ядра, яке необхідне для запуску процесу самовідновлення, активізує обмінні процеси і формує розвинений м'язовий корсет, що захищає хребет від просідання, вигинів і робить більш стійким до травмуючих впливів повсякденного життя. Міжхребцеві диски є амортизаторами і суглобами хребта - саме тому їх відновлення призводить до відновлення функцій хребта.

IMGP5021.jpgДозоване витягування хребта (розвантаження) забезпечується виконанням вправ для хребта, розроблених в рамках Методики, на спеціальному ортопедичному тренажері - Профілакторі Євмінова. Витягування необхідно для розвантаження міжхребцевих дисків, звільнення затиснутих нервових закінчень, а також нормалізації тонусу спазмованих м'язів, за рахунок їх розслаблення і витягнення. Похила площина Профілактора дозволяє це зробити в максимально щадному для хребта режимі, шляхом регулювання кута нахилу в залежності від стану хребта, діагнозу, ваги і віку людини.

При поєднанні спрямованого тренінгу коротких м'язів спини і розвантаження хребта, запускається так званий "насосний механізм", що сприяє більш активному живленню міжхребцевого диска. Більш того, за певний час м'язи "заповнюють" простір вздовж хребта, що утворився в результаті витягування. Внаслідок цього частина навантаження, що йде на хребетний стовп, беруть на себе укріплені м'язи і зв'язки. Навантаження на міжхребцевий диск істотно зменшується, і його відновлення здійснюється набагато інтенсивніше.

 

Основні етапи лікування

IMGP4372.jpg

1. Відновлювальний. Основне його завдання - зняти загострення, позбавити людину від болю, прибрати м'язовий спазм, змінити режим харчування міжхребцевих дисків і підготувати глибокі м'язи спини з тим, щоб перерозподілити навантаження на міжхребцеві диски.

2. Зміцнюючий. На цьому етапі приділяється особлива увага зміцненню зв'язок і м'язів, що утримують хребетний стовп, щоб він міг вільно переносити щоденні навантаження, що виникають в житті будь-якої людини.

3. Підтримуючий. Його метою є підтримка хребта в хорошому функціональному стані і уповільнення процесів старіння і зносу міжхребцевих дисків за допомогою елементарного догляду за хребтом

На основі Методики розроблено безліч лікувальних, оздоровчих і профілактичних Програм, призначених для лікування і профілактики захворювань хребта на різних стадіях і в різні вікові періоди. Програми підбираються лікарями-вертебрології Центру індивідуально і реалізуються за допомогою Профілактора Євмінова. Навчання Методикою Євмінова проводиться в Центрі інструкторами ЛФК, а подальші заняття проводяться пацієнтами самостійно в домашніх умовах.

 

 

За останні 25 років Профілактор придбали більше 620 тис. Сімей України. За результатами опитування пацієнтів Центру Євмінова, 90% з них рекомендують Профілактор всім, у кого є проблеми зі спиною. Методика Євмінова з використанням Профілактора Євмінова дає стабільно високий результат відновлення і лікування захворювань хребта. У більшості випадків дозволяє не звертатися до інших методів лікування.

DMCA.com Protection Status